ZKAMA barefoot obuv

Barefoot obuv na míru, ručně šitá v České Republice.

 

…osvoboďte své nohy, Vaše mysl je bude následovat…

 

Tomáš Baťa kdysi řekl: „Co chceš, můžeš“ a měl pravdu!

ZKAMA je malá Zlínská firma, která vznikla jednoho večera v obýváku na zemi. Tehdy se zrodily první sandály a s nimi i myšlenka podnikání. Cílem bylo vytvořit barefoot obuv, která zaujme vzhledem, splní koncept bosého obouvání a vydrží. Zhruba po roce k sandálům přibyla i plná obuv a kam nás to povede, ukáže čas. Pro výrobu naší obuvi používáme výhradně lokální zdroje. Všechny materiály pocházejí z České Republiky, včetně výrobních strojů. Vsadili jsme na originalitu každého z Vás, proto si kompletní vzhled obuvi u nás může zákazník sestavit sám dle svých preferencí nebo využít okamžitého nákupu již hotové obuvi na e-shopu.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ingrid a narodila jsem v malé vesničce Moravskoslezských Beskyd. Od mala jsem byla vedena k přírodě a zvířatům, hlavně koním. Mým snem bylo šít sedla a postroje. Obor nakonec neotevřeli, přesto jsem vystudovala střední průmyslovou školu Kožařskou, obor návrhář kožené obuvi a galanterie ve Zlíně. Město si mě naprosto získalo a já jsem zde zapustila kořeny. Postupem času se můj životní styl ubíral stále více směrem k přirozenému způsobu života a tak kromě mnoha zvířat, pěstování vlastních potravin, zdravému životnímu stylu, přibyla ke třem dětem také dílna na výrobu barefoot obuvi, kde jsem mohla naplno využít své znalosti z oboru.

Nedílnou a podstatnou součástí naší firmy, je kromě šikovných rukou lidí kolem hlavně můj manžel. Musím vyzdvihnout s jakým zapálením mi se vším pomáhá aniž by se vzdal své vlastní práce a hlavně to, že jeho víra ve mě a ve ZKAMA byla vždy pevná jako skála. Bez jeho maximální podpory a pracovního nasazení bychom nemohli existovat! 

zlin
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes