Přehled modelů a ceník

Tady máte možnost prohlédnout si všechny modely, které momentálně vyrábíme. Barvy a tudíž celý vzhled obuvi je kompletně na Vás 🙂

 

UZAVŘENÁ OBUV

model COUMER 3900 Kč
– lze zvolit dle Vašeho přání v nízké variantě pod kotníky nebo vyšší nad kotník, každá část obuvi lze zhotovit v libovolné barevné kombinaci i materiálu (plátno, useň), rovněž možnost volby barvy kroužků (průchodek) nebo zvlolit velcro zapínání (suchý zip)

 

model KECKY 3000 Kč
-znáte to 🙂 milujete „konversky“ ale nevejdete se do nich. A tak jsou tu pro Vás plátěné nebo usňové kecky v různých barvách se zátěrem, který vydrží naprosto všechno. Je velmi odolný oděru, vzdoruje i okopání, nepraská, odolný vůči veškerým povětrnostním vlivům, a znovu opravitelný! )kdyby přeci jen náhodou) 🙂 navíc je v různých barvách! lze jej aplikovat na plátno a broušenou useň 🙂

 

 

model ZAPPER 3300 Kč
-zadní díl (boky) je posunut dále od prstové části, což znamená, že švy a spoje netlačí na malíkové a palcové hraně u lidí s haluxy (vbočené palce) Klade větší důraz na čistotu a minimalismus svým dominantním předním dílem. Vhodné i k obleku

 

model CITY 3700 Kč
-city jsi ty! 🙂 městské volnočasovky klidně i na sport, běh a cvičení a super na městskou zimu. Obsázka v přední části chrání více od okopání, navíc překrývá spoj předního a zadního dílu a zvyšuje tak nejen jejich výdrž ale i odolnost proti vodě.

 

model BALERINY 1800Kč
-klasické jednoduché balerinky, lze ušít z usně i plátna, různě zdobit, přidávat gumičku přes nárt, stužku..zkrátka co si vymyslíte 🙂

 

model POHORKY 6000 Kč
-šité z kvalitní silné usně s 3D podšívkou, vyměkčené v namáhavých místech pro co největší komfort, opatřeny háčky pro rychlé zavazování, jazyk je konstruován tak, aby do pohorek nezatékalo ani do nich nezapadly kamínky a jiné. Podešev je treková a přitom splňuje principy barefoot, je ohebná ve všech směrech a není vyšší než 5mm. Možnost přidání prošitého rámku kolem obuvi, který chrání materiál proti mechanickému poškození v těžkých podmínkách.

 

kozačky WARM různé modely-různé ceny.
Vysoké kompletně zateplené kozačky zatkávaným merinem 6800 Kč, nižší zateplené 3D podšívkou s vyndávací stélkou z merino vlny, vhodné podzim a jaro 5500 Kč. Možnost individuální úpravy výšky i vzhledu a tak i ceny na dohodě.

 

 

SANDÁLKY

model INKA 1300 Kč
-stabilita 3 pásků vepředu a zapínání přes nárt je podle nás naprosto dokonalá a nepřekonatelná. Chodidlo drží na místě, nevyjíždí z plotny a zároveň Vám dodá pocit, že jste bosky. Nemusíte se v nich bát ani dobíhat autobus, děti a dokonce zvládnou zastat boty do vody! Já sama jsem v nich byla i v moři a naprosto bez problému 🙂 zamilujete si je. Barvy pásků jsou jen a pouze na Vaší fantazii:)

 

model MICHAL 1600 Kč
-unisex model i pro pány, který rozhodně neurazí a svými vlastnostmi díky mnoha páskům drží chodidlo na místě, snadno se obouvají , stačí je zapnout jen jedenkrát a pak už přes patu vyzouvat jako kdyby byly ny gumu, useň krásně změkne a sadálky přesně okopírují tvar Vaši nohy.

 

model MINIMAL 1000 Kč
-miluju minimalismus. Skloubit ho však u výroby sandálů,aby nebyl na úkor funkční boty byl oříšek, který spočívá v přesném měření. Jsou moje nejoblíbenější 🙂 A opravdu drží!

NOVINKA! Dětské botičky od velikosti 30! vybírejte z dospělých modelů, převedeme do dětské verze 🙂

ceny:

-dětské balerinky 1200,-

-ostatní modely 2300,-

-zimní botky vyteplené beránkem 2700,-

 

Ceník doplňkových služeb platný od roku 2019

(ceny uvedené na našem webu jsou včetně DPH)

úprava balerinek (gumičky, tkaničky, zdobení raznicí…) 200 Kč

rámek kolem obuvi (můžete si rámek zvolit i u jiných modelů na dotaz) 300 Kč

změna plotny (jiná než standard adidas) 500 Kč

výměna prošlapané plotny 500 Kč

kompletní zateplení merino vlnou 800 Kč

merino stélky 250 Kč

tkaničky navíc 100 Kč

zateplení umělým beranem (možnost volit i barvený) 500 Kč

Expresní vyhotovení obuvi do týdne – 1000 Kč

 

poštovné po ČR 150 Kč

poštovné zahraničí 300 Kč +

 

 

 

 

32669005_1658087290966115_3446114512283893760_n
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes